Menu

 

altİstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Medicana International İstanbul Hastanesinin 3. katında hizmet veren Tüp Bebek Merkezimiz 2008 yılından beri Doktor, Biyolog, Psikolog, Genetik Uzmanı, Hemşire, Koordinatör, Sekreter ve yardımcı personelden oluşan 20 kişilik kadrosuyla çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere hizmet vermektedir.

 

Tüp bebek merkezimizin sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.
Tüp bebek Forum sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.
Tüp bebek fiyatları ve tüp bebek tedavisi hakkında danışma almak için lütfen tıklayınız.


 

Doç. Dr. Selman Laçin

Doç. Dr. Selman Laçin

1964 Ankara doğumlu olan Dr.Selman Laçin ilk ve orta öğrenimini Ankara ve İstanbul'da tamamladıktan sonra 1988 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve 1996'daİzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'ndan uzmanlığını almıştır. Yardımcı Doçent olarak başladığı Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nde 2002 yılında Doçent olan Dr.Selman Laçin İsveç Karolinska Enstitüsü Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde,İsrail Tel-Aviv Üniversitesi Yardımla Üreme Teknikleri ve Tüp Bebek Merkezinde ve Ankara GATA Tüp Bebek Merkezinde değişik sürelerde çalışmalarda bulunmuştur. Yurt dışı ve yurt içi bilimsel dergilerde yayınlanmış 80 adet makalesi ve çok sayıda bilimsel tebliği ve 4 adet kitap yazımında bilimsel katkısı bulunan Dr.Selman Laçin 2004 - 2007 yılları arasında İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde çalışmıştır.

2007 – 2008 yıllarında İstanbul Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurarak sorumluluğunu yürütmüştür. Şubat 2008'de Medicana Sağlık Grubuna geçmiş ve Medicana International / Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurmuştur. Yurt içinde ve dışında değişik mesleki ve sosyal kuruluşların üyesi olan Doç.Dr. Laçin'in temel ilgi alanları Hormonal Bozukluklar, İnfertilite, Tüp Bebek ve Jinekolojik Endoskopik (Laparoskopik ve Histeroskopik) Cerrahi olan Dr.Selman Laçin halenMedicana International Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezinin sorumluluğunu yürütmektedir.

 
 
 
 

Op. Dr. Aysun Güney Laçin

Op. Dr. Aysun Güney Laçin

Op. Dr. Aysun Guney Laçin 1965 yılında Denizli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli'de, Tıp eğitimini 1983 –1989 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladıktan sonra. Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde almıştır. 1998 – 2003 yılları arasında Denizli Erpa Tüp Bebek Merkezi'nde ve 2004 - 2007 yılları arasında İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde görev yapmıştır.

2007-2008 yıllarında Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde çalışmış ve Şubat 2008'den itibaren Medicana Sağlık Grubuna geçmiştir.Halen Medicana International Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

 
 
 
 

Prof. Dr. Bülent Alıcı

Prof. Dr. Bülent Alıcı

1959 Gaziantep doğumlu olan Dr. Alıcı İstanbul Amerikan Robert Lisesinden 1977 yılında, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden1983 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası 2 yıl Antalya emniyet müdürlüğü doktoru olarak mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra 1986-1990 yılları arasında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi almıştır. 1990 yılında Texas Üniversitesi M.D. Anderson Kanser Merkezinde ve Baylor Tıp Fakültesi St. Lukes Hastanesinde Androloji ve mikrocerrahi konularında çalışan Dr. Alıcı 1992 yılından itibaren İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp FakültesiÜroloji Anabilim Dalında Androloji ve rekonstrüktif cerrahi konusunda çalışmalarını sürdürmüştür. 1999 yılında doçentlik ünvanını,2005 yılında da Profesörlük ünvanını almıştır. Halen çalışmalarımı İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde sürdürmekte olan Prof. Dr. Bülent Alıcı. Medicana International İstanbul Hastanesinin Tüp Bebek Merkezinin konsültan Hekimliğini yapmaktadır.

 
 
 
 

Op. Dr. Mehmet Koç

Dr. Cüneyt Sevinç

 05.07.1972 yılında Kırşehirde doğdu.1996 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp fakültesini bitirdi. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı EğitiminiŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde yaptıktan sonra 2003-2007 özel bir sağlık kuruluşunda çalıştı.2007 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde Perinatoloji (2. DüzeyUltrasonografi Eğitimi aldı.). 2008 yılında yurtdışında Laparaskopi(kapalı ameliyat) Eğitimi aldı..2009-2010 yılları arasında  İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi  Yardımcı Üreme TeknikleriMerkezinde çalıştı. Tüp Bebek uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp fakültesinden 2010 yılında aldı.Yurtiçi ve yurt dışında  bir çok kongreye katıldı. İlgi alanı  kısırlık (infertilite) - Tüp Bebek ve off – road araç  kullanmaktır..
Halen Medicana International Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

 
 
 
 

Dr. Cüneyt Sevinç

Dr. Cüneyt Sevinç

Dr. Cüneyd Sevinç 1972 Samsun doğumludur. Tıp Fakültesi eğitiminiHacetepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesindetamamladı.Uzman doktor olarak 3 yıl bu merkezde görev yaptı İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence NightingaleHastanesinde çalışmıştır.Endoüroloji,üroonkoloji,laparoskopik üroloji,androloji ve infertilite konularında yurt içi ve dışı merkezlerde bulunmuştur. ABD'de MD Anderson Kanser Merkezi,Houston,TUFT's Üniversitesi,Boston,Berne Üniveristesi,İsviçre, gibi dünyaca ünlü sayılı merkezlerde bu konularda eğitim almış ve pratik uygulama imkanı bulmuştur.Avrupa Üroloji Derneği,Türk Üroloji Derneği,Türk Endoüroloji Derneği,Türk Androloji Derneği aktif üyesidir.The United States Medical Licensing Examination (USMLE) ve Avrupa Üroloji Board (EBU) sertifikalarına sahiptir. Halen Beylikdüzü Medicana International Hastanesi Tüp Bebek bölümünde Görev yapmaktadır.

 
 
 
 

Dr. Rıdvan Seçkin

Dr. Cüneyt Sevinç

Dr. Rıdvan Seçkin Özen 1966 yılında İzmir’de doğmuştur. 1990 yılındaGATA Gülhane Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru olarak mezun olduktan sonra, GATA ve Pittsburgh Üniversitesi’nde çalışmalarını tamamlayarak Tıbbi Genetik alanında doktorasını yapmıştır. GATA Moleküler Genetik Laboratuarı’nda 2000 yılına kadar görev almış ve toplum genetiği, insan genomiği ve biyoteknoloji projelerinde yer almış, prenatal-postnatal moleküler genetik tanı uygulamaları yapmış ve sonrasında reprodüktif genetik ve insan embriyonik kök hücre alanlarında çalışmalarına devam etmiştir. Şikago’da bulunan Reproductive Genetics Institute’de Preimplantasyon Genetik Tanı alanında 6 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılında Şikago’da bulunan Children’s MemorialHospital Research Center - Northwestern Üniversitesi’nde Kök Hücre bölümüne geçmiştir. 2009 yılında İstanbul Genetik Grubu Genetik Tanı Merkezi’ni kurmuştur.

 
 
 
 

Pınar Önen (Psikolog)

Dr. Cüneyt Sevinç

Psikolog Pınar Önen ODTÜ, Fen Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü mezunudur., 2006-.... ODTÜ, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji, Doktora Programı, Tez aşaması  , 2001-2004  Boğaziçi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji, Yüksek Lisans Programı , 2004'dan bu yana çeşitli psikiyatri ve psikoterapi merkezlerinde psikoterapist olarak çalışmıştır.

Halen Beylikdüzü Medicana International Hastanesinde Görev yapmaktadır.

 
 
 
 

Embriyolog  Özlem Soner

ozlem-embryologÖzlem Soner, 1980 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2003 yılında Ankara Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. International Hospital da,
Bahçelievler Medicana Hastanesinde çalıştı. 2015 yılında beri Medicana Internatıonal Istanbul Hastanesi Tüp Bebek bölümünün Laboratuvar Sorumluluğu görevi yapmaktadır.

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

Derya Sivri (Sorumlu Hemşire)

 

Derya Sivri (Hemşire)

 
Derya Sivri 1980 yılında İzmir'de doğdu. 1999 yılında Afyon Sağlık Meslek Lisesi 'den mezun oldu. 1999-2000 Şafak Hastanesi Tüp 

Bebek Merkezinde
 çalıştı, 

2000-2004 yıllarında İstanbul Üniversitesi Göz Anabilim Dalındaçalışmıştır.2004-2011 İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde Çalıştı.Halen Beylikdüzü Medicana International Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde çalışmaktadır.

 
 
 
 

Rukiye Mutlu(Hemşire)

Derya Sivri (Hemşire)

Rukiye Mutlu , 1991-1995 Şişli Sağlık Meslek Lisesi-Ebelik Mezunudur. 1996-2011 yılları arasında international Hospital  Kadın Doğum servis ve Doğumhane Ünitesi nde Supervısor Nurse olarak çalıştı.Temel Düzey CRP(Kardiyopulmoner Resüsitasyon), İleri Yaşam Desteği Sertifikası , Kalite İyileştirme ve Hasta Güvenliği Programı , Neonatal Resuscitation Programı (NRP) Sertifikalarına sahiptir. Halen Beylikdüzü Medicana International Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde çalışmaktadır.

 
 
 
 

Gülden Çakır (Koordinatör)

Gülden Çakır (Koordinatör)

Gülden Çakır İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’ da tamamlamıştır.Yüksek öğrenimine; Halkla ilişkiler üzerine devam etmektedir.
1992 - 2004 Hattat Hastanesi
2004 - 2007 Memorial Hastanesi
2007–2008 Medikal Park Hastanesi'nde Tüp Bebek Merkezi sorumluluğu yapmıştır. 19 Ağustos 2008 tarihinden itibaren HalenMedicana International Beylikdüzü Hastanesi’nde Tüp Bebek Koordinatörlüğü görevine devam etmektedir.

 
 
 
 

Aysan Kaya Candaş (Hasta Danışmanı)

Aysan Kaya Candaş (Hasta Danışmanı)

Aysan Kaya Candaş 1977 yılında İstanbul'da doğdu. 1993 yılında Kurtuluş Lisesi'nden mezun oldu. 1995 - 2002 yılları arasında International Hospital, 2006 - 2007 yılları arasında Özel Alman Göz Merkezi, 2009 - 2010 yılları arasında Dora Hospital'de rezervasyon bölümünde görev aldı.

1 Temmuz 2010'dan beri halen Medicana International İstanbul Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde görev yapmaya devam etmektedir.